Váljon a nyár királynőjévé a legújabb wellness szettjeinkkel! A Bio-Satin Lotion ápoló simasága és a Lotus Shower & Bath Gel üditően frissítő hatása, valamint a Seasalt&Sugar Scrub luxus kényeztetése elrepít a pihenés földjére. Merüljön el az otthoni spa élményekben, és engedje, hogy bőre újászülethessen! A nyár varázsa most elérhető, és csak egy lépésre van az Ön számára. Élvezze a luxust amit megérdemel!
Minden nap vágyunk a tisztaságra, a frissességre és a kikapcsolódásra. Ez a lótusz esszenciájú virágos gél készítmény gyengéd ébresztő csók a bőr számára. Különösen az ókori egyiptomi kultúrában a lótuszvirág a vitalitás szimbóluma és elixírje. Ebben a formulában különféle gyógynövénykivonatokkal kombinálva enyhén megújuló wellness tisztítószert hoz létre. A bőr egyszerűen frissnek, tisztának és szabadnak érzi magát.
Kellemes emulzió selymes textúrával. Kiegyensúlyozza a bőr nedvességvesztését és tápláló, vitalizáló elemeket biztosít. Nagy mennyiségű ápoló összetevő, például szezámmagolaj, körömvirág és konjac-mannán együttesen kényezteti a bőrt. Egy kis selyempor ragyogóbbá és egyenletesebbé teszi a bőrt. A rendszeresen használt Bio-Satin testápoló szemmel láthatóan javítja a bőr textúráját. Az eredmény selymesen sima bőr, amelyben egyszerűen jól érzi magát.
Ez az aromás, balzsamos testradír megszabadítja a bőrt az esetleges egyenetlenségektől, és elősegíti a sima, friss külsejű bőr elérését. Az innovatív formula olyan ápolóolajokkal, mint avokádóolaj és sasanquaolaj, nem szárítja ki a bőrt, és optimális kenési tulajdonságokat kínál. Eltávolítja az élettel és elhalt bőrsejteket, finomítja a bőr felületét és javítja a következő ápolás folyamat felszívódását. A vitalizáló citrom- és mangóaroma-esszenciák élvezhetővé teszik a teljes test élményét.
Ugrás a webáruházba
Bio-Satin Body Lotion 15ml termék leírása:
Bio-Satin Body Lotion 15ml termék leírása:
zuhanyozás után vigye fel a testre a Bio-Satin testápolót és masszírozza be
Seasalt & Sugar Scrub 230ml -Testradír tengeri sóval és nádcukor termék leírása:
körkörös mozdulatokkal vigye fel a Seasalt & Sugar Scrub-ot a száraz bőrre
alapos hámlasztás után öblítse le bő langyos vízzel vagy nedves borogatással